Websites

ingilizce ogreniyorum

Turkey

Günümüzde yabancı dil biliyor olmak, bilhassa da İngilizce öğrenmek geçmişe oranla daha önemli duruma gelmiştir. Çünkü yeni teknolojilerde ve bilhassa da internette geldiğimiz nokta yaşamımızı çok farklı bir noktaya getirmiş bulunmaktadır. Artık yalnızda birkaç saniye içinde dünyanın öbür ucundaki insanlarla haberleşebiliyoruz. Toplumsal yaşam kadar iş yaşamı da işte bu ilerlemelere uyum sağlamış, bütün kıtalara ihracat yapar konuma gelmişlerdir.

İnternet ve teknolojide yaşanan bu gelişmeler İngilizce öğrenmenin önemini arttırdığı gibi, aynı zamanda daha kolay hale de indirgemiştir. İngilizce öğrenmek adına şimdi ingilizce kurslarına çuval dolusu para vermenize yahut yıllarca yabancı ülkelerde kalmanıza gerek kalmamıştır. İnternet vasıtasıyla daha kolay ve de etkili bir biçimde online İngilizce öğrenmek mümkündür.

Bizler de bu sayfamızda, kolay İngilizce öğreniyorum diyen arkadaşlarımız için bir takım paylaşımlar yapacağız. Elbette internet ortamında çok fazla kaynak içinden hangisini tercih etmeliyim hususunda kafası karışanlar da böylelikle aradıklarını keşfetmiş olacaklardır.

Sayfamızda paylaşacağımız dersler arasında videolu anlatımlar, gramer konuları, mp3 formatında İngilizce dersleri ve de daha bir sürü kaliteli İngilizce dersleri bulunacaktır. Özellikle klasik eğitim-öğretim programının aksine, dil bilgisi yoğun bir eğitim yaklaşımı değil, pratik ve dinleme ağırlıklı bir eğitim-öğretim tekniğini benimsediğimiz için söz konusu dinleme ve pratik İngilizce dersleri yayınlarına ağırlık vermeyi düşünüyoruz.

Ayrıca Türkiye'de maalesef “anlıyorum ancak konuşamıyorum” diyen arkadaşların ne kadar çok olduğunu bildiğimizden sayfamızda pratik, kolay ve hızlı İngilizce öğrenme metotlarına sık sık değineceğiz. Sayfamızda paylaşacağımız bu metotlar vasıtasıyla, İngilizce kelimeler ve eş anlamlılarını çok daha kolay ve hızlı öğrenip çok daha uzun bir zaman anımsayacak ve İngilizce konuşma alanında kendinizi daha güvenli hissedeceksiniz.

Hemen belirtelim ki; hızlı, kolay ve pratik İngilizce öğrenme yöntemlerini bilmek yeterli değildir uygulamak şarttır. Bu yöntemleri ve de Pratik ingilizce konuşma seti içindeki dinleme biçimindeki kısa hikaye İngilizce dersleri içeriklerini mümkünse her gün tekrarlı olarak kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Sizler de online İngilizce öğreniyorum diyorsanız, sayfamızdaki dersleri ve tavsiyeleri faydalı görüyorsanız, işte bu sayfamızı facebook veya diğer sosyal medya sayfalarınızda 1 kez paylaşarak bize yardımcı olabilirsiniz. Paylaşım ve tavsiyelerinizle de bize destek olduğunuz için şimdiden teşekkürler.

Find Me Online