Aldona

Esu Aldona Tüür, kūrybinio rašymo lektorė, tekstų rašytoja. Man patinka žodis „rašytoja“, jis susijęs su procesu kur kas labiau nei „autorė“. Kita vertus, būti autoriumi reiškia prisiimti ir nuopelnus, ir atsakomybę už rezultatą. Džiaugiuosi šia galimybe.

Tekstų autorės karjerą pradėjau 1998-aisiais, nuo tada nuolatos dirbu su rašymu susijusį darbą: redaktorės, žurnalistės, viešųjų ryšių specialistės. Šiuo metu dirbu Kauno technologijos universiteto Komunikacijos departamente, esu atsakinga už komunikaciją anglų kalba. Nuo 2014-ųjų dėstau kūrybinį rašymą Kauno technologijos universiteto studentams.

Esu baigusi psichologijos studijas VDU, kūrybinį rašymą Dundee universitete (Škotija, Jungtinė Karalystė). Turiu turbūt tik JK galiojantį Master of Letters (MLitt) laipsnį, sutikite, skamba išdidžiai.

Į „Rašymo praktiką“ surinkau savo tekstus, kurie man pačiai patinka. Daugelis iš jų buvo publikuoti internete ar popierinėje spaudoje. Kai kurie čia publikuojami pirmą kartą.

Taip pat pristatau ir kitą man mielą veiklos sritį – kūrybinio rašymo seminarus. Juos vedu nuo 2008-ųjų.

Kviečiu pasižvalgyti ir paskaityti. Jei kyla minčių – dalinkitės komentaruose ar susisiekite su manimi nurodytais kontaktais.