Websites

girlwith99souls

Hatfield

Mam na imię Justyna, nazwa Live of Anastacia pochodzi od mojego drugiego imienia - Anastazja. Urodziłam się 29 Marca 1994 roku w Nowym Dworze Mazowieckim niedaleko Warszawy. Pochodzę z małej miejscowości Nieporęt leżącą również pod Warszawą nad Zalewem Zegrzyńskim. Od 11 września 2015 roku mieszkam w Wielkiej Brytani w mieście Hatfield, około 10 min północ od Londynu. Na codzień prowadzę własny biznes, firmę sprzątająca o nazwie Just Pristine Cleaning Services. Jestem brunetką o brązowych oczach i ogromnym sercu, jeśli ktoś potrzebuje pomocy zawsze ją odemnie dostanie. Jestes fanatyczką butów, torebek, ciuchów, kosmetyków i długich rzęs i pięknych paznokci. Typowa ze mnie kobieta, zakupy raz w tygodniu to stanowczo za mało! Nie oszczędzam na swoim szczęściu i szczęściu innych. Lubie dawać ludziom prezenty i sprawiać, że się uśmiechają.

Mam dużo ciekawych pasji o których napewno będzie wiele postów na moim blogu. Uwielbiam podróże, chciałabym zobaczyć wszystkie znane miejsca na świecie, największym moim marzeniem jest odwiedzić USA, a dokładniej słoneczny stan California. Mam nadzieje, że w niedługim czasie spełnię to marzenie. Lubie wyjeżdżać, też w niedalekie podróże, odwiedzać ciekawe miejsca w Angli, czy też w Polsce. Moim wyjazdom toważyszy rownież zawsze kamera GoPro i aparat fotograficzny, zdjęcia i filmy to wspomnienia, a wspomnienia są bardzo ważne więc je kolekcjonuje. Moją kolejną pasją jest jazda konna, niestety nie mam tyle wolnego czasu, żeby znów zająć sie tym sportem i niestety w tym kraju jest on bardzo kosztowny.

Mam swoją drugą połówkę z którą przemierzam świat od 6 kwietnia 2015 roku, ma na imię Artur i nie znam osoby która potrafiła by bardziej mnie rozbawić niż on. Z takim facetem nigdy nie grozi mi nuda. Jest fanatykiem piłki nożnej, jego serce dziele z klubem piłkarskim Legia Warszawa, który również szczytuje w moim sercu. Jest całkiem niezły w obstawianiu wyników meczy potrafi spędzić nad tym sporo czasu ale osiągnąć też swoje cele. Na codzień mieszkam z wspaniałymi ludźmi jakimi są Tomek i jego żona Michelle, spędzamy ze sobą bardzo dużo czasu w szczególności na płoteczkach w kuchni przy śniadaniu albo wieczorami przy winie i grze w kręgle. Tomek i Michelle są również właścicielami mojej drugiej miłości, mianowicie psa rasy mops, naszej kochaj Princess Doli. Potrafi ona poprawić humor nawet największemu ponurakowi. Kocha jeść ! Kiedy otwierają sie drzwi do lodówki, nagle z salonu wystrzela jak z procy mały maratończyk który w ułamek sekundy znajduje sie pod lodówką z miną błagającą o kawałek, w zasadzie czegokolwiek. Jest najwspanialsza na świecie, jej miłości nie da się zastąpić.