Websites

vedikastroloji

İstanbul, Türkiye

Hoşgeldiniz , Bu alan, aslen bilinçli irademde olmayan gelişmelerden ve 1996'da Hindistan'a başlattığım gezilerim esnasında doğdu. Ben bir holdingte kariyer yapmayı hedeflerken kendimi Hindistan'ın büyüsüne kapılmış bulmuştum. Akıl-Ruh-Beden üçlemesini mükemmelen birleştiren bu kadim astrolojiye olan ilgim yıllar içinde derinleşti. Bu bilgelik alanı bana her geçen gün daha cazip geldi ve keyifle devam ediyor.

Kaliteli ve gerçek kaynağına ulaştığım bilgi birikimi dağarcığımla sizlere sesleniyorum. Benim açımdan pek çok bilgi şimdi sizlerle paylaşılmak adına lezzetli kıvama gelmiş durumda. Kader ve karma ile ilgili uzun yıllardır sorduğum sorularımın cevaplarını Hindistan yolculuklarımda, kadim yazıtlar olan vedaları bilimi ışığında buldum. Ben kimim? Ruh kim? Bu evren nasıl yaratıldı? Uçsuz bucaksız galaksiler arasında gezegenlerin üzerimizdeki etkisi nasıl tezahür etmekte? Keşfederken okuyucularımla paylaşmayı seviyorum.

2010’dan beri Danimarka'da Gurujim ile Üstad Jaimini’nin İleri düzey eğitimlerime devam ediyorum. 2016 yazında Üstad Paraşara ekolünde İngilizce olarak yazdığım 120 sayfalık bitirme tezimi tamamlayarak, Yeni Delhi Devaguru Akademisi tarafından "Jyotişa Pandita" seviyesi ile onurlandırıldım. Sevgiyle Namaste…

Jyotişa Pandita

NANDİ Himalaya

Find Me Online

Contact Me

  • Email